(prípadná) diskusia o našej kampani na StartLabe

Na StartLabe sme zorganizovali zbierku na projekt mapy aktuálnych podmienok pre bežecké lyžovanie. Tento príspevok slúži na prípadnú diskusiu na túto tému.

Comments

Výborná iniciatíva a plne ju podporujem. Rozhodujem sa len, akou výškou €€ prispieť :-)

Bude prístup k interaktívnej mape možný aj prostredníctvom platby Chonmi, alebo len za €€ ? Teda či to bude fungovať rovnako ako pri nabezky.sk/sk/nb_pass_2021-22 ?

Dakujeme za podporu. Pristup bude aj za chrony :-)

Som za každú dobrú vec a toto je skvelá vec, preto podporujem👍

Ahojte.
Budem VEĽMl smutný ak sa nevyzbierajú potrebné peniažky na tento projekt! Zároveň obdivujem doterajšie nezárobkové úsilie združenia o informovanosť bežkárov o NAJAKTUALNEJŠOM stave bežeckých tratí, stále populárnejšieho bežkovania.
Môj jednoduchý príklad: Chcem vedieť či je upravená bežkárska trať (aj históriu) z Králik na Kordíky. Kliknem na stránku nabesky.sk - správy a vidím aktuálnu polohu, čas, smer jazdy stroja v ktorom je umiestnené gps.
Presnosť polohy a časomiery je veľka. Mám to overene priamo s ratrakistami v Kremnických vrchoch. Boli prekvapený keď som s nimi volal a vedel som im povedať že sú práve na Búde... Dokonca sa dá nastaviť notifikácia a príde Vám cca po 10 min z Vami vybratéj oblasti informácia: rolba na trati! Zdvihnete sa z práci a idete bežkovať😀😀😀
Toto sú ľudia čo konajú, tvoria a netárajú do vetra !!!

dobrý nápad. když to funguje jinde ve světe, proč by nemohlo na Slovensku. Jakmile budete mít představu o výši podpory, rád se přidám

Momentálne kampaň podporilo 194 ľudí, ktorí zaplatili viac ako 4 365 €. Ostáva nám 12 dní do konca kampane, takže to nevyzerá zle. Ešte sme však nevyhrali.

Je to tam, suma vyzbierana. Velmi sa tesim ze sa to podarilo :)

https://www.startlab.sk/projekty/3007-mapa-aktualnych-podmienok-pre-beze...

veru, podarilo sa :-)

Už pracujeme na prvej časti plánu - kúpa GPS, SIM kariet a inštalácie ... + plánujeme stretnutie s niekoľkými IT-čkármi, ktorí na základe kampane ponúkli pomoc s projektom. Podrobnejší oznam urobíme, keď kampaň oficiálne skončí.

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli.