basics

Primary tabs

Providers of cross-country skiing classes

Country: 
Slovenská republika
Kremnické vrchy

Ak chcete vedieť vykonávať pohyb na bežkách správne, nespôsobiť si zranenia a užiť si plynulý pohyb na tratiach, ste na správnom mieste.

Škola bežeckého lyžovania bola založená v roku 2016 a je zameraná na kompletnú výuku behu na lyžiach. Za tri roky svojej existencie kurzy bežkovania absolvovalo už takmer 200 spokojných účastníkov. Garantom kvality našich kurzov je aj hlavný partner, Slovenská lyžiarska asociácia.

Stretnete sa u nás s profesionálnym teamom inštruktorov, ktorí pôsobia, alebo pôsobili ako aktívni vrcholoví pretekári. Snažíme sa vyhovieť Vám tak, aby ste si odniesli čo najkrajšie zážitky a zamilovali si bežky rovnako, ako ich milujeme my.

Zameriavame sa na skupinové a individuálne kurzy bežkovania. Bez problémov Vám však pripravíme kurz bežkovania vo forme teambuildingu na mieru pre vašu firmu či partiu kamarátov. 

Viac informácií, aktuálne termíny kurzov, prihlášky, rady a tipy nájdete na stránke www.kurzybezkovania.sk.

 

Country: 
Slovenská republika
Kremnické vrchyMalá Fatra

Ahojte bežci a bežkyne na lyžiach !!! (aj začínajúci)

Pripravili sme pre Vás zaujímavú doplnkovú službu k predaju bežiek a vybaveniu na bežecké lyžovanie, ktoré ponúkame v našom e-shope.

Patríte k tým, ktorí:

… chcú začať s bežkovaním, ale nevedia ako na to?

… už začali bežkovať, ale stále majú pocit, že im to nejde?

… bežkujú už dlhšie a cítia, že by potrebovali už len „vyladiť“ klasickú, alebo korčuliarsku (skatovú) techniku?

Ak ste aspoň na jednu z otázok odpovedali ÁNO, potom naša ponuka je určená práve pre Vás !

Pripravili sme kurzy bežeckého lyžovania s inštruktorom, ktorý Vás zasvätí do základov klasickej aj voľnej techniky, prezradí niečo o výbere správnych bežiek práve pre Vašu postavu, aby sa Vám čo najlepšie bežkovalo a poradí s voskovaním …

Kurzy budú prebiehať v „meke“ bežeckého lyžovania v Kremnických vrchoch pri Banskej Bystrici a v Martine. 

V prípade, že chcete vedieť podrobnejšie informácie resp. termíny pre našu ponuku KURZOV BEŽECKÉHO LYŽOVANIA nájdete ich tu: https://www.vsetkonabeh.sk/kategoria-produktu/kurzy-bezkovania/

Tešíme sa na Vás !

 

Country: 
Slovenská republika

Hľadáte spôsob ako začať s bežkovaním a užívať si tento výnimočný zimný šport naplno? Pripravili sme pre vás 1-dňové aj 2-dňové víkendové kurzy pod vedením úspešnej biatlonovej reprezentantky Ľubomíry Kalinovej, ktorá reprezentovala Slovensko aj na Olympijských hrách vo Vancouveri. Zapojte sa do kurzu a my vám ukážeme cestu ako ovládnuť lyže v harmónii s vašim telom, ako si bežky užívať a dozviete sa praktické tipy od profesionálov tak, aby ste si tento šport zamilovali.

Termín: 

18.1. - 19.1.2020 - plážové kúpalisko (Banská Bystrica) 

1.2.2020 - plážové kúpalisko (Banská Bystrica)

2.2.2020 - plážové kúpalisko (Banská Bystrica) 

V prípade nevyhovujúcich podmienok sa kurz realizuje na Šachtičkách.

Viac info na : https://ultimuv.com/kurzy-bezkovania-2019-2020/ 

Country: 
Slovenská republika
Vysoké Tatry

Hľadáte spôsob ako začať s bežkovaním a užívať si tento výnimočný zimný šport naplno? Pripravili sme pre vás 1-dňové aj 2-dňové víkendové kurzy pod vedením Petra Žišku, niekoľkonásobného majstra Slovenska v bežeckom lyžovaní. Zapojte sa do kurzu a my vám ukážeme cestu ako ovládnuť lyže v harmónii s vašim telom, ako si bežky užívať a dozviete sa praktické tipy od profesionálov tak, aby ste si tento šport zamiloval.

15.2.2020 - Levoča Nordic Centrum

16.2.2020 - Štrbské Pleso

Viac info na : https://ultimuv.com/kurzy-bezkovania-2019-2020/