Problém s apkou Na bežky!
Zistili sme, (ipeeter, ďakujeme za oznam), že prihlasovanie do apky momentálne nefunguje, takže nie je cez ňu možné ani odosielať správy. Týka sa to verzií pre obe platformy (iPhone, Android). Na probléme pracujeme a po jeho vyriešení tu budeme o ňom informovať.

Comments

Tento problém bol odstránený a do aplikácie je možné sa už prihlásiť a používať ju.

Pri testovaní sme však zistili že nová verzia operačného systému pre iPhone a iPad zariadenia (verzia 12 a novšie) priniesla zmeny, ktoré znemožňujú funkciu robenia fotiek z aplikácie. Pri pokuse urobiť fotku aplikácia "spadne" a treba ju znovu naštartovať. Tomuto problému sa dá vyhnúť tak, že používateľ urobí fotografie v štandardnej foto aplikácii a fotky takto urobené potom pripojí vo formulári apky použitím tlačidla "pridať z galérie".

Verzia apky pre android telefóny tento problém nemá.

Ako som bol spomenul, dnes som sa neuspesne snazil nahrat spravu z aplikacie (android). Bolo tam pa fotiek, nic nepadalo, len stale hlasilo neuspesne odoslanie spravy. Pokusy cca medzi 1330-1350. Bol som prihlaseny, mozno bolo to prihlasenie starsie.

Dnes som sa s tym zaoberal a vidim ze je tam stale problem. Sprava je sice odoslana, ale telefon vyhlasi ze odosielanie zlyhalo. Ak sa mi to nepodari opravit dnes vecer, tak o tom rano zverejnim oznam.

V  ozname je ze sprava sa odosle ale App hlasi ze nie. neodosle, resp. Jedine ak niekto medzitym mazal. Streda rano.

Spravy nemazeme, ale duplikaty skryvame, odkliknutim "Vydane" ktore najdes vo formulari na spodku kazdej svojej spravy. Zo stredy rano tam mas niekolko nevydanych sprav. Taketo spravy mozes aj mazat, ale odporucam az po cca 5 dnoch, pretoze inak budu znovu importovane z "feed"-u ktory posiela apka (pokial dana sprava bola v apke vytvorena).

Problem je uz takmer mesiac odstraneny - zabudol som toto vlakno aktualizovat :-(