announcement-1-1534665049

Minulý 6. týždeň som behal na Devínskej kobyle na "letných " bežkách, ale dalo sa, občas dáky kameň. Dnes 17.2.2012 to chcem poobede po  15:30 vyskúšať znovu an letných a keď bude dostatok snhu tak aj na "lepších"Chodím od vodárne z DNV, potom až po červenú, ktorá ma vyvedie až po asfaltovú cestu z DK blízko Devínskej hlavice a potom späť smerom na žltú alebo možnosť okolo skaliek na lesnú cestu  od Technického skla - v prípade málo snehu dávam lyže dolu.
P.S. Fotky sa mi nepodarilo zverejniť

Comments

Hmm, letne bezky - co to je? O tom som este nepocul. Inak na spravy z terenu treba pouzit tlacidlo:

Pridať správu

...ktore sa nachadza na prvej strane. Pripadne zvolit v ponuke Vytvoriť obsah --> Sprava z terenu. V oboch pripadoch sa zobrazi formular ktory umoznuje vkladat fotografie, pripadne aj nacitat gpx subor zobrazujuci trasu. Do zobrazenej mapy sa da trasa aj kreslit.

Dakujeme za spravu

Letné bežky - my cyklisti trénujeme v zime na starých bicykloch, kde nám nevadí, že soľ, sneh, blato tento bicykel poškodí a keď už, tak nám to nie je až tak ľúto.

Letné bežky - to sú zasa bežky, pri ktorých nám nebehá mráz po chrbte, keď nabehneme na kameň umne skrytý pod nízkou vrstvou snehu a na sklznici nechá hlbokú ryhu.....