Doprava bežkárov cez víkendy na Pezinskú Babu

Comments

Výborný nápad!!

Ale keď sa človek z BA dostane do Pezinka, zvyčajne už sa dostane aj na Babu. Nerozmýšľali ste nad autobusom z Rače? Tam si veľa ľudí necháva auto a uteká na autobus.

Na Slovensku teraz máme kapitalizmus, takže by sa určite našla firma ktorá by rada odviezla lyžiarov aj priamo z Bratislavy, z miesta koré si určíme. Záleží to len na tom, aby sa našiel dostatočný počet záujemcov.

No ja tam nebeham, ale co keby ste to skombinovali so systemami, ktore funguju na parkoviskach ??? clovek posle sms a mate to hned jasne... Vela zdaru

Platba cez SMS je drahá - poskytovateľ si berie okolo 25 % z celkovej sumy (ak si mala toto na mysli). Už sme sa o to zaujímali keď sme špekulovali ako by mohli platiť bežkári za denné visačky. Ale aj tak vďaka za tip.

Z Bratislavy z Niv chodi autobus do Pezinka na namestie:
V sobotu:
8:05 – 8:45
8:35 – 9:20
9:05 – 9:45
V nedelu:
8:35 – 9:20
9:10 – 9:51

Ak by mal odchadzat spoj z Pezinka o 9:00 napr. od vlakovej stanice, tak vhodny autobusovy pripoj je len v sobotu. Rozumnejsie by preto bolo, keby autobus odchadzal o 9:30 alebo 10:00.
Neviem kolko zaujemcov by chodilo vlakom a z inych smerov ako od Bratislavy.

Spoj z Bratislavy na Babu by bol samozrejme ovela lepsi. Idealne o 9:00 z Niv, zastavka na Bajkalskej, v Raci, v Jure a v Pezinku iba na namesti. Zrejme by musel chodit nejaky mensi autobus. V Pezinku sa minuly rok prestupovalo na autobus s kapacitou 32 ludi kvoli tomu, ze na 2 miestach na ceste na Babu hrozi zosuv cesty. Pokial viem, tak cestu stale neopravili.